У 2018 році на Львівщині реалізували понад дві сотні проектів з розвитку спортивної інфраструктури

Найбільша частка фінансування – це кошти ДФРР, майже 31 млн грн і обласні програми – майже 21 млн грн.

Торік на території Львівщини реалізували 226 проектів з розвитку спортивної інфраструктури на що скерували 134 млн грн.

Про 1 лютого під час звіту, розповів Роман Хім’як,  начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Найбільша частка фінансування – це кошти ДФРР, майже 31 млн грн і обласні програми – майже 21 млн грн. За кошти ДФРР відбувалась реконструкція та будівництво низки важливих спортивних об’єктів»,-  розповів Роман Хім’як.

Серед проведених заходів модернізації спортивних споруд – влаштування бігових доріжок ЛДУФК, реконструкція басейну Буської ДЮСШ, стадіону «Галичина» у м. Дрогобич, реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м. Червоноград, спортивного залу Львівської обласної ДЮСШ, стадіону у м. Самбір, СТОК «Прикарпаття» у с. Сприня, облаштування залу важкої атлетики на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького.

«Зокрема облаштування залу важкої атлетики на базі ЛНУ ВМ та БТ стало прикладом кооперації державного і приватного секторів. За державні гроші у сумі понад 3,5 млн грн було облаштовано новий спортивний зал важкої атлетики, спеціалізований зал, де проведено чемпіонат України», – додав Роман Хім’як.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі