У 2018 році Укртрансбезпека вибудовувала ефективну систему взаємодії з органами центральної та місцевої влади та громадськістю.
Про це повідомляється на сайті Державної служби України з безпеки на транспорті.
У 2018 році Державна служба України з безпеки на транспорті запровадила низку електронних сервісів, відкрила доступ до 18 реєстрів. Е-кабінет перевізника називають у ТОП – 5 серед сервісів державних послуг у 2018 році, які покликані перемогти корупцію. У планах на найближче майбутнє – електронний протокол.
За 2018 рік вони вибудовували ефективну систему взаємодії з органами центральної та місцевої влади (Національна поліція України, Державне агентство автомобільних доріг України , Державна служба України з питань праці, Генеральна Прокуратура України), громадськістю.
Завдяки підписанню Плану взаємодії Державної служби України з безпеки на транспорті та Національної поліції України, який закріпив процедуру інформування підрозділів Нацполіції територіальними органами Укртрансбезпеки про виявлені під час здійснення заходів державного контролю порушення, віднесені до повноважень Нацполіції, для оперативного вжиття заходів, спільні заходи державного контролю за дотриманням перевізниками вимог законодавства були більш ефективними і системними.
Залучивши органи прокуратури в частині представництва інтересів держави в судах, вдалося суттєво зменшити різницю між загальною сумою накладених штрафних санкцій і коштами, сплаченими до бюджету. Показово, що в 2016 році сума застосованих штрафних санкцій приблизно у шість разів перевищувала суму надходжень до бюджету, у 2017 році – в чотири рази, а у 2018 році – удвічі.
У 2018 році Укртрансбезпекою перераховано до Державного бюджету України коштів за рахунок сплачених адміністративних та адміністративно-господарських штрафів на загальну суму 57 млн 404 тис. гривень та плати за проїзд дорогами загального користування за перевищення габаритно-вагових параметрів 30 млн 973 тис. гривень.
Отже Державний бюджет України отримав 88 млн 377 тис. гривень внаслідок здійснення Укртрансбезпекою заходів державного нагляду. Також до бюджету надійшло 47 млн 374 тис. гривень за надані Державною службою України з безпеки на транспорті адміністративні послуги.
Тобто у 2018 році до Державного бюджету України за основними показниками діяльності Укртрансбезпеки надійшло понад 135 млн 751 тис. гривень, що на третину більше, ніж у 2017 році.