У 2019 році на Нову українську школу виділено понад 1 млрд гривень

Такі інвестиції можливі завдяки підтримці Уряду та  Парламенту, які заклали та підтримали виділення цих коштів у бюджеті 2019 року. 

Завдяки Уряду та Парламенту на Нову українську школи виділено понад 1 мільярд гривень.

Про це розповіла Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки, передає Урядовий портал.

Також понад 265 млн грн виділено на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть цих учнів. Такі інвестиції можливі завдяки підтримці Уряду та  Парламенту, які заклали та підтримали виділення цих коштів у бюджеті 2019 року.

«Шкільна реформа має значну підтримку. Ми маємо підтримку членів Кабміну, маємо відповідальні парламентські фракції, що голосують і за реформаторські закони, і за бюджети, які передбачають інвестиції у ці реформи. Без такої співдії та відповідального ставлення жодні зміни були б неможливі. Ми розпочали реформу на десятиліття, надзвичайно важливо, щоб за неї вболівали не лише освітяни, а й політичні сили», – зазначила Лілія Гриневич.

Вона додала, що цьогоріч мільярдна інвестиція на обладнання НУШ має піти на місця раніше, ніж торік.

«Ми мали проблеми з освоєнням цих грошей, в результаті з усього обсягу виділених інвестицій у 2018 році було витрачено до 90%. Тому ми дамо на місця гроші раніше. Я сподіваюсь, що вдруге цей процес буде просуватися краще. Органи місцевого самоврядування можуть брати приклад з Сумської області, яка найшвидше й найефективніше використала надані торік кошти. Вони не чекали, а оперативно скоординували зусилля та спланували роботу», – підкреслила Міністр.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі