У аеропортах України патрулюватимуть кінологічні підрозділи

Це дасть можливість перекрити канали постачання наркотичних речовин на територію України.

З 5 листопада до патрулювання п’яти аеропортів держави будуть залучені кінологічні підрозділи.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

За словами першого заступника Голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна, останнім часом в поліції зафіксовані випадки переправлення наркотичних засобів через аеропорти. Відтак на патрулювання у великих аеропортах будуть залучені патрульні спільно з кінологами. Крім того, на чергування заступатимуть оперативники підрозділів протидії наркозлочинності.

«Ми повинні не «патрулювати заради патрулювання» – ми працюємо на результат. Визначте на місцях, які підрозділи будуть здійснювати патрулювання в аеропортах: патрульні чи співробітники груп реагування. Головне – працюємо на результат. Відтак інструктажі поліцейських, які заступають на чергування, повинні бути якісними», – наголосив перший заступник начальника Департаменту протидії наркозлочинності Олександр Скорук.

Водночас перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін зауважив, що лише через міжнародний аеропорт «Бориспіль» протягом місяця проходить 1,1 мільйона пасажирів. Посилення несення служби в аеропортах дасть можливість виявляти небажаних для нашої країни громадян, які прибувають з метою скоєння злочинів.

Як зазначила прес-служба, з наступного тижня експеримент проведуть в аеропортах Київської області, зокрема – в аеропортах «Бориспіль» та «Жуляни», а також в Одесі та Львові. Згодом така робота розпочнеться і в Харкові.

«Спільні наряди патрульної поліції  та кінологів розпочнуть роботу в зоні прильоту та відльоту, а також на прилеглій території до аеропорту. Ця робота розпочнеться вже з п’ятого листопада», – повідомив перший заступник Голови Нацполіції.

категорії
Суспільство

Публікації по темі