У Бродах зреконструюють площу Ринок ціною у понад 36 млн грн

Підрядник повинен завершити роботи не пізніше 31 грудня 2020 року.

Виконавчий комітет Бродівської міської ради шукає підрядника щодо реконструкції площі ринок у м. Броди Львівської обл. ціною у 36 млн 561 тис. грн.

Відповідний тендер опубліковано на порталі Prozorro.

У технічному завданні вказано, що підрядник розбиратиме наявне дорожнє покриття та займеться демонтажем дорожніх знаків та інших залізобетонних опор, а також вуличних, паркових, історичних ліхтарів й світильників.

Після чого,улаштує дорожні корита та покриє одношарові основи тротуарними плитами із бетону, а також зведе гранітні східці. До цього ж, встановить дорожні знаки та нанесе горизонтальну дорожню розмітку.

Повідомляється, що зведуть зупинки та стовпці для громадського транспорту.

Також, на вулицях встановлять наступний список меблів: велостійки (15 штук); лавки (58 штук); урни для сміття (53 штуки); вуличні попільнички (14 штук) та пристовбурні решітки (25 штук).

Окрім цього, підрядник забезпечить садження, зокрема: дерев (75 штук); кущів (957 штук) та багаторічних квітів, трав тощо (1 тис. 250 штук). Відтак, щодо робіт з озеленення планують виконати також відновлення газонів та їх нове улаштування; клумби з мармурованими крихтами та деревною мульчею, – їх усією декоративною обробкою.

На освітлення територій, зокрема встановлення опор та світильників, – їх прокладенням кабелів та підключення виділять 129 LED світильників, а також 183 інших форматів.

Початок аукціону проведуть 17 квітня, втім свої пропозиції щодо закупівлі можна надіслати до 16 числа цього місяця. Підрядник повинен завершити роботи не пізніше 31 грудня 2020 року.

Згідно з тендерною документацією, підрядник гарантує наявність відповідних довідок та документів, що обґрунтовують наявність працівників, обладнання та матеріально-технічне обладнання, які необхідні на термін виконання робіт.

Слід вказати, що на період виконання реконструкції, підрядник гарантує застосування заходів із захисту довкілля.

Згідно з оприлюдненими даними на моніторинговому порталі DoZorro, Виконавчий комітет Бродівської міської ради у грудні 2018 року уже оголошував аналогічні роботи, зокрема реконструкцію футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Бузова ціною у 1 млн 166 тис. грн.

Відомо, що єдиним учасником та водночас і переможцем став ФОП Проказюк Андрій Мар’янович, який згідно з даними аналітичної платформи YouControl на ринку праці уже 1 рік та 5 місяців, – від 18 жовтня 2018 року. Так, основним видом діяльності є будівництво житлових і нежитлових будівель, на що слід звернути увагу, адже з-поза цього зареєстровано ще 19.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі