У Бродівському районі хочуть збудувати три хутрові фірми

Потужність однієї із них - 300 тисяч норок.

У Бродівському районі хочуть збудувати три хутрові фірми, що може призвести до негативних наслідків для навколишнього середовища. 

Про це повідомила Неля Марчук, громадська активістка ГО “Екологічний корпус” для Львівської мануфактури новин.

“Громадянин Данії Крістіан Расмуссен планує відкрити три масштабні хутрові ферми у Бродівському районі Львівської області. За кількістю тварин, що забиваються, вони будуть більші за обсягом, аніж всі хутрові ферми України разом узяті! Це майбутня масштабна екологічна катастрофа!!!” – написала активістка у Facebook.

Виявилося, що одна ферма, зареєстрована на ТЗОВ “УА ХУТРО 2”. Вона вже пройшла оцінку впливу на довкілля та громадські слухання. Вона буде розташована за адресою в с. Язлівчик, що неподалік Бродів. Проектом передбачена потужність ферми – 300 000 норок. Переглянути відповідні документами, що підтверджують інформацію можна тут.

Друга ферма поки що лише готується до проходження оцінки впливу на довкілля та громадського обговорення.

Згідно з документами, адреса цієї ферми – село Лешнів Бродівського району.

Активісти застерігають, що будівництво таких ферм призведе до негативних наслідків для довкілля: у поверхневих водах відбуватиметься процес заболочування і знесушення озер та річок. Це в свою чергу призведе до забруднення колодязів, а грунт поблизу ферми втрачатиме свою родючість. Також наявність ферм погано вплине на здоров’я місцевих жителів.

категорії
Суспільство

Публікації по темі