У Брюховичах проведуть реконструкцію держпідприємства за 18 мільйонів

З роботами мають завершити до кінця 2020 року.

Державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» по вул. Львівській, 10 у смт. Брюховичі оголошує тендер з реконструкції фасадів адміністративно-лабораторного корпусу в установі.

Відповідний тендер розміщено на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно з технічним завданням, підрядна організація проведе реконструкцію складу №08, підсобного приміщення №12, електрощитової №11, цоколю, рампи. Попередньо запланований демонтаж та оновлення підлоги та дерев’яних перекриттів та цегляних стін.

Загалом вартість реконструкції оцінюють у 18 млн 848 тис. гривень.

Аукціон з визначення переможця відбудеться 13 травня, а реконструкцію мають завершити до кінця 2020 року.

Довідка

За комплексним лісогосподарським районуванням ліси Державного підприємства «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» належить до Західноукраїнського лісостепового лісогосподарського округу на стику двох районів – Розточчя-Опілля та Малого Полісся, а за геоботанічним районуванням до Європейської зони широколистяних лісів, східно-європейської провінції. ДП «Львівський ЛСНЦ» створений 7 квітня 2006 року.

Загальна площа підприємства становить 3288 га, в тому числі площа лісових земель 3086га. В структуру підприємства входить Брюховицьке лісництво і завод по переробці та зберіганні лісонасіннєвої сировини.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі