У Чернігівській області горять п’ять сховищ боєприпасів

Проводяться відповідні обмежувальні заходи по всій території Чернігівської області та вздовж Державного кордону України.

Сьогодні, 9 жовтня, о 3.30, поступила інформація від начальника 6-го Арсеналу, що в районі населеного пункту Ічня, Чернігівської області стався вибух на технічній території. Оперативно були повідомлені всі відповідні служби та органи місцевої влади.

Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства оборони України.

Під час брифінгу заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Родіон Тимошенко повідомив, що в результаті проведених заходів інтенсивність вибухів значно зменшилася, що дозволило провести розвідку вогнищ пожежі за допомогою танка для того, щоб уточнити завдання на подальші дії.

Через вибухи на військових складах в Ічні, за фактом яких відкрито кримінальне провадження, пожежа охопила п’ять сховищ боєприпасів.

«З території даного арсеналу вивезено близько 50% боєприпасів великого калібру. І з майданчиків, які були на відкритій місцевості, ці боєприпаси переміщені на інші арсенали, в підземні укриття. Тобто в сховища захищеного типу», – доповів Родіон Тимошенко.

Жертв, поранених, травмованих та загиблих серед військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та місцевого населення немає, матеріальні збитки — уточнюються.

Через НП закрили повітряний простір в радіусі 20 км від місця події. Також в окрузі призупинено рух залізничного та автомобільного транспорту.

категорії
Суспільство

Публікації по темі