“У «день тиші» до поліції вже надійшло 159 заяв про порушення виборчого законодавства”, – Сергій Яровий

Під охороною Національної поліції перебуває 29 866 комісій.

79 факти пов’язані із незаконною агітацією, вісім – із підкупом виборців, два факти – хуліганство, один – погроза фізичною розправою та 69 інших фактів.

Про це вчора 30 березня, повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, передає прес-служба міністерства.

«Усі підрозділи МВС продовжують працювати у посиленому режимі. Під охороною Національної поліції перебуває 29 866 комісій. Для безпеки та порядку безпосередньо на виборчих дільницях залучено понад 39 тисяч поліцейських, а на окружних виборчих комісіях – 518 правоохоронців. Оперативний штаб МВС фіксує та перевіряє 100% повідомлень, як ті, що надходять на лінію 102, так і ті, які аналітики штабу виявляють у відкритих джерелах – ЗМІ, соціальні мережі та інше. Окрім цього, ми постійно в контакті з громадською мережею ОПОРА», – зазначив Сергій Яровий.

Він додав, що всього з початку виборчого процесу Національна поліція зареєструвала 4 891 повідомлення, пов’язане з порушенням виборчого законодавства. «За цими фактами розпочато 250 кримінальних проваджень та складено 655 адміністративних протоколів», – сказав Сергій Яровий.

категорії
ПолітикаСуспільство

Публікації по темі