У дитячій лікарні «Охмадит» відремонтують операційну та актовий зал

Заплановані роботи обійдуться у 1,8 млн грн.

Заплановані роботи обійдуться у 1,8 млн грн.

Відповідні тендери розміщені на порталі Prozoro.

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ», що на вул. Лисенка, 31, проведуть капітальний ремонт операційної та актового залу. Загальна вартість робіт складає 1,780 тис грн.

Відповідно до технічної документації, у приміщеннях оновлять систему водопостачання, вентиляції та пожежної сигналізації. Крім того в актовому залі встановлять обладнання відеонагляду. Ремонт мають закінчити до кінця цього року.

На операційну витратять 1,1 грн, а на актовий – 686 тис грн. Фінансування робіт здійснюється частково на грант Європейського Союзу та бюджетні кошти.

Аукціон щодо тендеру проведуть вже 16 липня.

Нагадаємо, ізоляційно-діагностичний корпус міської дитячої клінічної лікарні, що на вул. П. Орлика 4,  відремонтують за 67 млн грн. На цю суму планують замінити вікна, двері та вентиляцію, а також відремонтувати дах, горище, та закупити нове електрообладнання. В рамках тендеру також планують замінити сигналізацію, забезпечити пацієнтів доступом до телебачення. Важливо також зазначити, що в приміщенні демонтують старий ліфт на 3 зупинки, натомість встановлять новий.

Ремонтні роботи будуть тривати аж до кінця 2020 року.

Шовкопляс Дар’я, ІА “Вежа”

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі