У Дрогобицькому районі відреставрують аварійний міст на дорозі місцевого значення

Кінцевий строк виконання робіт - грудень 2020 року.

Здійснять поточний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Новошиці-Ріпниці Дрогобицького району Львівської області за понад 2 млн гривень.

Відповідний тендер опубліковано на сайті публічних закупівель Prozorro.

Департаментом дорожнього господарства, транспорту та звязку ЛОДА сьогодні, 22 липня, було оприлюднено тендер щодо ремонту мосту по дорозі загального користування місцевого значення у Дрогобицькому районі.

До першочергових технічних завдань, опублікованих у тендерній документації, належать демонтажні роботи, посилення опор мосту, укріплення залізобетонного фундаменту, демонтаж, сполучення, а також влаштування бордюрів, встановлення металевого огородження тощо.

Варто зазначити, що подання пропозицій триватиме до 7 серпня, а аукціон відбудеться у випадку, якщо участь братимуть два і більше учасники, уже наступного дня – 8 серпня 2019 року.

Нагадаємо , що станом на 2018 рік 80% мостів на Львівщині потребували реставраційних робіт. Про це розповідав розповів Роман Кокотайло, т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації.

Як зазначив Роман Кокотайло, у 2017 році поставили рекорд не тільки по Львівській області, але і можна сказати, по всій Україні щодо кількості відремонтованих мостів. Усього було відремонтовано 13 мостів (6 мостів на дорогах місцевого значення та 7 автомобільних моста на дорогах державного значення).

Додамо також, що загалом на автомобільних дорогах Львівської області 1644 мостів та шляхопроводів загальною протяжністю 31,5 тис. метрів погонних. З них – 460 мостів державного значення, 1184 – місцевого значення.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі