У Дрогобицькому районі збудують школу

Джерелом фінансування закупівлі є кошти обласного бюджету.

Комунальне підприємство Львівської обласної ради “Технічний нагляд” шукає підрядника для реконструкції з добудовою загальноосвітньої школи в с. Ролів, Дрогобицького району

Відповідний тендер розміщено на порталі державних закупівель Prozorro.

Очікувана вартість робіт складає 25 млн 504 тис. грн. Джерелом фінансування закупівлі є кошти обласного бюджету. У ціну тендерної пропозиції входить вартість всіх будівельних матеріалів, конструкцій, виробів та обладнання, які необхідні для виконання ремонту.

Планують укріпити фундамент, перекрити поверхи, облаштувати зовнішні і внутрішні сходи, простелити дах, змурувати декілька стін та відремонтувати фасад. Також встановлять нові вікна та двері, простелять підлогу та керамічну плитку, пофарбують стіни та встановлять декоративні елементи фасаду. Окрім того, кошторис передбачений і на водопостачання, каналізацію, опалення, електрообладнання, доброустрій та озеленення.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій 30 червня. Аукціон відбудеться 1 липня. Відремонтувати школу мають до кінця 2020 року.

Зазначимо, що школа в с. Ролів зараз знаходиться в чотирьох приміщеннях. Це не окремі корпуси, а одноповерхові будівлі, без систем водопостачання та внутрішніх туалетів, без спортивних залів, їдалень. Діти тут навчаються у дві зміни.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі