У двох селах Львівщини проведуть технічне переоснащення електромереж

Закінчити роботи планують до 31 грудня 2019 року.

ПАТ “Львівобленерго” шукає підрядника для здійснення технічного переоснащення електромереж у селах Львівщини.

На порталі Prozorro оприлюднено тендер на здійснення технічного переоснащення електромереж з встановленням розвантажувальної ТП в с. Тершів Старосамбірського району Львівської області.

Вартість проведення робіт оцінюють у 11,9 мільйонів гривень.

Аналогічний тендер оголошено і для с. Довге Стрийського району Львівської області. Тут очікувана вартість робіт становить майже 19,4 мільйони гривень.

Відповідно до технічного завдання, підрядник бере на себе обов’язок обрізати крони дерев, здійснити монтаж шин заземлення опор, демонтувати лічильники та проводи і підвісити нові.

Початок аукціону у обох тендерах очікується 25 січня 2019 року. А закінчити роботи планують до 31 грудня 2019 року.

Нагадаємо, 28 листопада 2018 року на порталі Prozorro оприлюднили 18 тендерів на технічне переоснащення електромереж на Львівщині. Аукціон на усі тендери відбулися 6 грудня того ж року. Загальна сума переоснащення електромереж склала 65 мільйонів 766 тисяч гривень.

Також варто зазначити, що 88% усіх електромереж Львівщини зношені та потребують капітального ремонту. Така значна кількість зношених електромереж в області зумовлює часті непередбачувані пошкодження, навіть під час незначних стихійних явищах.

Як зазначається, за 8 місяців 2018 року, кількість аварійних відключень електроенергії по ПрАТ «Львівобленерго» становила 7910 випадків. При цьому середня тривалість відключення електроенергії становить 187 хвилин.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі