У Франківському районі ремонтуватимуть дороги за майже 7 млн гривень

Капітальний ремонт виконають на вул. В. Великого та Науковій.

Франківська районна адміністрація ЛМР оголосила тендер на ремонт автомобільних доріг загального користування по вул. В. Великого, 49-а та вул. Науковій, 12 на суму 6 млн 999 тис. грн.

Відповідний тендер опубліковано на порталі Prozorro.

У технічному завданні вказано, що під час роботи підрядник виконає капітальний ремонт дворів, зокрема: улаштування автостоянки; дорожніх корит; бортових каменів; тротуарів; газонів та дощоприймальних колодязів.

Також планують установити майданчик, лавочки та сміттєві урни. Відтак, усунуть сухостійні чи аварійні дерева та займуться корчуванням пнів. Тоді ж установлять дорожні знаки на металевих стояках, супровідні поручні біля доріг, а також зовнішнє освітлення – опор, конструкцій світильника тощо.

Аукціон щодо ремонту доріг на вул. В. Великого відбудеться 7 квітня, втім подати свої пропозиції можна 6 числа наступного місяця; так, днем пізніше, стартуватиме і по вул. Науковій.

Виконати усі роботи підрядник має 31 грудня наступного року.

Нагадаємо, Франківська районна адміністрація ЛМР уже оголошувала закупівлю щодо ремонту автомобільних доріг.

Відомо, що початок аукціону проведуть 12 травня, втім подати свої пропозиції щодо закупівлі можна до 6 квітня.

Згідно з технічним завданням, підрядник повинен виконати наступне: будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач. Усунути ями по дорогах і шосе та улаштувати нове покриття. Відтак, зайнятись ремонтом доріг, вулиць, міжквартальних проїздів та тротуарів у межах Франківського району.

Згідно з оприлюдненими даними на моніторинговому порталі DoZorro, Франківська районна адміністрація ЛМР в березні цього року оголошувала також тендерну пропозицію щодо ремонту доріг і тротуарів на вул. Новий Світ в суму 257 тис. грн. Відомо, що переможцем закупівлі став ФОП Порада Олег Романович.

За даними аналітичної платформи YouControl, ФОП Порада Олег Романович зареєстрований на ринку праці понад 2 роки – від 7 серпня 2017 року, основною діяльністю є будівництво житлових та нежитлових будівель.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Всі новиниСуспільство

Публікації по темі