У Галицькому районі збудують багатоповерхівку

Будинок матиме 6 поверхів.

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення щодо затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. П. Карманського, 7-А.

Розробники проекту зазначали, що зі сторони вулиці Івана Франка будинок матиме 6 поверхів, проте поряд споруд такої висоти немає. Таким чином будівництво зазначеної багатоповерхівки порушить нові ДБН.

“Це є дуже важлива ділянка для міста, – зазначив Андрій Садовий, мер міста, – Тому як ескіз ваш проект може бути, але втілювати в життя це не варто”.

Розробники в свою чергу пояснили, що стиль будівлі повністю підлаштований під стиль інших будинків в околиці, тому не буде виділятися і псувати архітектуру міста.

“Ми можемо підтримати рішення за однієї умови: якщо нам буде чітко загарантовано, що проект, який піде в будівництво буде кінцево погоджений на виконавчому комітеті, щоб ми побачили візуалізацію і деталізацію даного проекту. І лише тоді ви почнете будівництво”, – додав Андрій Садовий.

Будівництво буде здійснювати ТзОВ “Гіацинт-Люкс”. За даними YouControl, розмір статутного капіталу компанії становить 36 тисяч гривень. ТзОВ “Гіацинт-Люкс” веде свою діяльність вже понад 21 рік, податкових боргів наразі немає.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі