У Києві стартував пробний перепис населення

У Києві розпочався пробний перепис населення. Це підготовчий етап до проведення Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

У Києві розпочався пробний перепис населення. Це підготовчий етап до проведення Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби статистики Києва.

Пробний перепис відбудеться у частині Оболонського району Києва та Пісківській об’єднаній територіальній громаді Бородянського району Київської області.

Коли: з 1 до 26 грудня 2019 року.

Як це відбуватиметься: під час пробного перепису населення у кожному приміщенні запишуть усіх осіб, які станом на 00.00 годин з 1 грудня 2019 року проживали в ньому, враховуючи й тих, що мешкають тимчасово . Із числа тих, що постійно мешкають, запишуть також тимчасово відсутніх.

Як взяти участь (тільки для мешканців на території проведення ППН-2019):

  • 1 спосіб: 1 – 10 грудня (інтернет-раунд) – самостійно заповнити анкету (переписний лист) на спеціальному порталі в мережі інтернет ( для цього потрібно мати електронний підпис);
  • 2 спосіб: 14 – 23 грудня – надати відповіді переписувачу, який завітає до помешкання ­ і заповнить анкету (переписний лист) на планшеті;
  • 3 спосіб: 14–23 грудня – прийти до переписного відділу або інструкторської дільниці та надати відповіді на питання анкети (переписного листа) тимчасовому переписному персоналу.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі