У концепцію схеми генерального плану аеропорту внесуть зміни

Рішення про зміни концепції прийняли одноголосно 28 вересня на засіданні Виконкому.

Концепцію схеми розвитку та схеми генерального плану аеропорту вирішили змінити.

Відповідне рішення прийняли одноголосно 28 вересня на засіданні Виконкому.

Відтак, розглянули звернення приватного акціонерного товариства “Галнафтогаз“ від 15.06.2018 № 531 про внесення змін до Концепції схеми розвитку та схеми генерального плану аеропорту (детального плану території, прилеглої до ДП МА «Львів»; схеми планування території МА «Львів»)

Зазначимо, що Відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» проводив громадське обговорення щодо внесення змін у концепцію схеми розвитку та схеми  генерального плану аеропорту м. Львова.

Загалом було уточнено рішення затвердженої містобудівної документації у зв’язку із зміною містобудівної документації  та намірами користувачів земельних ділянок щодо використання їх під житлово-громадську забудову, а також внесення змін у схему функціонального зонування території Залізничного району.

Між іншим, внесення змін передбачає зміну функціонального призначення території ділянок ТОВ «Галицькі самоцвіти» та ТОВ ВТП «Бодекс» з територій громадської забудови на території під будівництво житла. На ділянці, що перебуває в оренді ТОВ «Галицькі самоцвіти», передбачається будівництво нового житлового кварталу.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі