У Лапаївці відремонтують дорогу за 10 мільйонів

Очікувана ціна капітального ремонту дороги по вулиці Геологів в с.Лапаївка Пустомитівського району становить 10 мільйонів 48 тисяч гривень. 

Капітальний ремонт однієї дороги в селі Липаївка обійдеться більше як в 10 мільйонів гривень.

Відповідний тендер розміщений на порталі Prozorro.

Очікувана ціна капітального ремонту дороги по вулиці Геологів в с.Лапаївка Пустомитівського району становить 10 мільйонів 48 тисяч гривень.

Згідно з умовами тендеру, підрядна організація має провести необхідні земляні роботи, нанести дорожнє покриття та укріпити узбіччя, а також облаштувати з’їзди та водовідведення. В рамках тендеру також установлять дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку.

Аукціон щодо тендеру мають провести 8 серпня, а от ремонт доріг планують закінчити до кінця наступного року.

Нагадаємо, у Сихівському районі плануєшться масштабна реорганізація дорожніх шляхів. Власне, благоустрій або ж поточний ремонт доріг у місцевості. Оприлюднено 2 лоти , вартістю в 1млн 900тис. і 2млн відповідно, а для районних адміністрацій міста на ремонт доріг і тротуарів передбачено більше 200 млн грн.

Додамо, Мінрегіон пропонує використовувати геосинтетичні матеріали в дорожньому будівництві, аби покращити якість українських доріг.

За підрахунками експертів, це дозволить до 20% зміцнити дорожнє покриття, до 30% підвищити строк його служби та загалом знизити утворення можливих дефектів на дорогах.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі