У Личаківському районі очистять дощоприймачі за майже 400 тисяч гривень

Аукціон стосовно тендеру розпочнеться 19 лютого. Надаватися послуги будуть до кінця цього року. 

Личаківська районна адміністрація замовить послуги з очищення дощоприймачів на території Личаківського району.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

Згідно з технічним завданням очищувати будуть 1 тисячу 205 дощоприймачів на території Личаківського району. Також, враховуючи специфіку предмета закупівлі очистка дощеприймачів може проводитися і на на інших вулицях вказаного району м. Львова  – за заявкою Замовника.

У документації також вказано, що враховуючи безперервний характер надання послуг, Підрядник зобов’язаний виконувати послуги в робочі дні, а при потребі – в нічний час, святкові, вихідні і інші неробочі дні.

Аукціон стосовно тендеру розпочнеться 19 лютого. Надаватися послуги будуть до кінця цього року.

Варто також згадати потужну зливу, що пройшла у Львові 17 серпня 2018 року. Тоді ж Володимир Васильченко, заступник головного інженера з каналізаційного господарства ЛКП «Львівводоканал», зазначив, що вини каналізаційних мереж у підтоплені вулиць не було.

“Каналізація працювала справно, лише вона сприйняла всю воду не одномоментно, а з часом, адже об’єм був утричі більший звичайного. Щодо підтоплень на вул. Торф’яна — пр. Чорновола — це місце, де сходяться колектори великого діаметру і де сходиться 90% води зі Львова. Тому там каналізація була неспроможна сприйняти таку кількість води швидко. Саме там було 60 тис. м3 в годину. Тому потрібен був час. Час пройшов, вся вода була забрана”, – зазначив Володимир Васильченко.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі