У ЛОДА спростували інформацію щодо звільнення шахтарів у Червонограді

Інформація, яка щойно з’явилась в медіа, щодо ймовірного звільнення близько 5 000 шахтарів у Червонограді, не відповідає дійсності.

Інформація, яка щойно з’явилась в медіа, щодо ймовірного звільнення близько 5 000 шахтарів у Червонограді, не відповідає дійсності.

Про це на сторінці у Facebook написав очільник Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

У п’ятницю, 14 лютого, під час чергової наради під головуванням Прем’єр-міністра Олексія Гончарука дане питання не обговорювалось. Натомість піднімалось питання стану та проблем діяльності державних вугледобувних підприємств. Жодним чином не стояло і не стоїть питання звільнення працівників чи пряме закриття шахт.

“Навпаки, розглядається можливість додаткового працевлаштування шахтарів в інших дотичних галузях винятково за їх згодою”.- наголосив Максим Козицький.

Також він наголосив, що на нараді було акцентовано увагу на можливості залучення додаткових інвестицій, розвитку інфраструктурних проектів, будівництві та реконструкції доріг, створенні додаткових робочих місць. Обговорення стосувалось загального розвитку регіону, але аж ніяк не скороченню людей.

“Переконаний, що шахтарі – важлива ланка людей Львівщини і скорочення половини працівників є неприпустимим”.- зауважив очільник ЛОДА.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі