У Львівській митниці повернуто першу грошову заставу за ввезення авто в режимі транзиту

Громадянин України 1 грудня вніс грошову заставу в сумі 92 тис. грн за ввезення транспортного засобу.

Громадянину повернуто понад 90 тис. грн застави за ввезення авто в режимі транзиту територією України.

Про це інформує прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Зазначено, що громадянин України 1 грудня вніс грошову заставу в сумі 92 тис. грн за ввезення транспортного засобу «БМВ» 1999 р. під час перетину кордону в пункті пропуску «Нові Яриловичі» (Чернігівська митниця ДФС). Сума коштів, унесена як грошова застава, еквівалентна сумі передбачених законодавством податків і зборів, що сплачуються при митному оформленні товарів у вільний обіг на території України.

Відтак, 10 грудня він виїхав за межі України в пункті пропуску «Рава- Руська – Гребенне» Львівської митниці ДФС. За його заявою 12 грудня 2018 кошти було перераховано на його банківську картку. Про отримання грошей громадянин повідомив митницю.

Як відомо, у зв’язку зі змінами, внесеними до Митного кодексу України, для громадян-резидентів встановлено нові умови ввезення транспортних засобів. Зокрема громадяни-резиденти, які не перебувають на консульському обліку, при переміщенні транспортного засобу на іноземній реєстрації в режимі транзиту сплачують грошову заставу в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Президент України легалізував ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами.

“Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують завезені з порушенням митного і податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої і до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду”, – зазначив глава держави.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі