У Львівській області можна зареєструвати ФОП онлайн

У Львівській області можна зареєструвати ФОП або припинити підприємницьку діяльність онлайн.

Завдяки Меморандуму про співпрацю, мешканцям Львівської області доступна реєстрація бізнесу онлайн.

Відповідну процедуру можна пройти на сайті Онлайн будинок юстиції. За її допомогою можна зареєструвати ФОП або юридичну особу, включити відомості про ФОП та припинити підприємницьку діяльність. 

Крім цього Онлайн будинок юстиції дозволяє отримати дублікати документів про державну реєстрацію Актів цивільного стану, отримати відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, отримати необхідну інформацію з електронних реєстрів державної влади, замовити пристрої, які є носіями ЕЦП, для фізичних та юридичних осіб.

Для реєстрації необхідні такі документи, як заява про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем та заява про обрання фізичною особою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової і митної політики.

Необхідні документи подаються особисто заявником через персональний кабінет. Для цього потрібно ввести свій електронний цифровий підпис. Зробити це можна за допомогою автентифікацію через один з банків, що діють в Україні.

Нагадаємо, що Меморандум про співпрацю був підписаний 14 вересня Львівською міською радою та державним підприємством «Національні інформаційні системи» під час Форуму 451°E.

Також додамо, що у 2017 році кількість фізичних осіб підприємців різко зменшилась через  зміни у системі оподаткування, згідно яких, не залежно чи фізична особа підприємець здійснювала діяльність, необхідно було сплачувати ЄСВ. 1 січня 2018 року кількість ФОП сягнула позначки 67 тисяч замість 110 тисяч станом на початок 2017 року.

Як зазначив Ігор Кондро, керівник Головного управління ДФС у Львівській області, станом на 1 липня кількість ФОП-ів склала 70 тисяч. За цей період вони забезпечили сплату єдиного податку у розмірі 835,7 мільйонів гривень.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі