У Львівській області працюватиме Оперативний штаб боротьби з коронавірусом

"Нам цікава будь-яка допомога", - зазначив керівник Департаменту економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда.
Джерело: Львівська обласна державна адміністрація; На фото: Степан Куйбіда

З метою координації зусиль бізнесу, органів влади, медичних закладів та небайдужої громадськості, запущено Оперативний штаб боротьби з коронавірусом COVID-19 Львівської області.

Про це повідомляє Департамент економічної політики Львівської ОДА на своїй сторінці Facebook.

Станом на зараз, Оперативний штаб боротьби з коронавірусом COVID-19 Львівської області тільки розпочинає свою роботу. В розмові з керівником Департаменту економічної політики ЛОДА Степаном Куйбіди, нам вдалося дізнатися про те, яку саме допомогу готовий надавати штаб:

“В першу чергу, ми повинні налагодити зв’язки з представниками бізнесу. Втім бізнесу – виробничого, їх керівниками, які забезпечать виготовлення товарів і предметів першої необхідності, зокрема дезінфекційними спиртовмісними засобами для індивідуального захисту. Відтак, сприяти труднощам представникам бізнесу, які можуть виникнути в межах здійснення господарської діяльності – її професійного виконання, зокрема і логістики”, – зазначив Степан Куйбіда.

Також слід сказати, що Оперативний штаб боротьби з коронавірусом COVID-19 Львівської області буде сприяти й добиранням працівників відповідної кваліфікації для забезпечення оперативної роботи виробничих потужностей.

Наступною складовою роботи штабу є систематизація інформації, яка надходить від підприємств. Зокрема тих, які готові надавати матеріали та оновити свою виробничу потужність для виготовлення різноманітних засобів індивідуального захисту.

“Нам цікава будь-яка допомога. Зараз, ми формуємо бази волонтерів, які можуть або мають відповідні резерви щодо різноманітних засобів захисту. Тому, нам цікаві благодійні організації, які здатні оперувати фінансовими ресурсами, адже так ми розуміємо де вони і як з ними координувати щоб скеровувати їх на речі, які на сьогодні є необхідними, – говорить Степан Куйбіда. – Відтак, до нас доєднуються всі необхідні структурні підрозділи обласної адміністрації, а також різноманітні представники громадських організацій, які можуть забезпечувати визначені послуги або роботу у межах штабу”.

Довідка

Локація – вул. В. Винниченка, 18, кабінет 415.

“Якщо ви представник бізнесу і маєте проблеми з логістикою, або інші проблеми – 0634299853 (Volodymyr Tymtsiv), 0976118470 (Тарас Оприск)”.

Якщо ви представник підприємства, яке може виготовляти засоби індивідуального захисту, або надати матеріали для їх виготовлення – звертайтеся за телефонами 0935048546 (Roman Bilohan), 0967382565 (Іван Грубель).

Якщо Ви хочете допомогти, але не знаєте кому та як – телефонуйте контактному центрі координації волонтерства – 0932394702 (Христуня Швец).

У разі наявності інших питань невідкладного характеру звертайтеся на загальну контактну лінію – тел. 0322-612-155, 0634667138 (Stepan Kuibida), 0673830750 (Vadym Tabakera)”, – йдеться у повідомленні.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Всі новиниСуспільство

Публікації по темі