У Львівській області припинили діяльність ще однієї нелегальної АЗС

Складено протокол про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП.

У Кам’янко-Бузькому районі Львівської області у січні 2019 року задокументували діяльність АЗС, на якій здійснювалась реалізація підакцизних товарів без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

В межах операції «Акциз» у Кам’янко-Бузькому районі Львівської області у січні 2019 року оперативники Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області задокументували діяльність АЗС, на якій здійснювалась реалізація підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Описано та вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тис. грн, а також дизельне паливо, яке зберігалось в резервуарі, об’єм якого становить 10 т, орієнтовною вартістю 300 тис. грн.

Складено протокол про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП („Порушення порядку провадження господарської діяльності”), який скеровано у Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області для розгляду та прийняття рішення.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що станом 3 грудня у Львівській області демонтували 20 незаконних АЗС. Найбільше незаконних АЗС ліквідували у місті Львів, а також у Самборі, Червонограді, Стрию, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Пустомитівському, Старосамбірському та Стрийському районах, повідомляє ЛОДА.

Раніше було виявлено понад 100 нелегальних автозаправних станцій. Загально уже закрили 43 станції, окрім цього, по 8 відкрито кримінальні впровадження.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини