У Львівській області проведуть ремонт дороги місцевого значення за понад 32 млн грн

Гарантійний термін щодо ремонту складає від 5 до 10 років.

Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації шукає підрядника для проведення робіт з ремонту автомобільної дороги загального користування й місцевого значення С142041 Ясниська – Рокитне у Яворівському районі на суму 32 млн 388 тис. грн.

Відповідний тендер опубліковано на порталі Prozorro.

У технічному завданні вказано, що під час роботи підрядник зніматиме дорожнє полотно з використанням машин для холодного фрезерування асфальтобетонних покриттів. Після чого, за допомогою холодного або гарячого асфальтобетону влаштує новий дорожній одяг, виготовлення якого здійснюється спеціалізованою технікою безпосередньо на ділянці дороги виконання поточного ремонту. Окрім цього, у рамках тендеру також улаштують узбіччя.

Аукціон проведуть 29 травня, втім подати свої пропозиції можна до 23 квітня цього року. Виконати усі роботи підрядник має не пізніше 31 грудня 2021.

У тендерній документації вказано, що  підрядник гарантує наявність відповідних довідок та документів, які обґрунтовують кваліфікацію працівників, досвід щодо аналогічних робіт та матеріально-технічне обладнання, що необхідні на термін виконання.

Слід зазначити, що у період ремонту автомобільної дороги, підрядник гарантує якісні матеріали, машини та механізми, що слід застосовувати для захисту довкілля.

Підрядник гарантує якість та можливість повторної експлуатації виконаних робіт за наступними гарантійними термінами:

 • основа дорожнього одягу – 10 років;
 • асфальтобетонне покриття – 5 років;
 • мости – 8 років;
 • водостічні канави – 6 років;
 • дорожнє огородження – не менше 10 років;
 • дорожні знаки – не менше ніж 7 років;
 • для знаків виготовлених із застосуванням світловідбивної плівки типу 1 і 2 – не менше ніж 10 років.

Довідка

Відповідно до Положення про департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА основними функціональними обов’язками департаменту є:

 • Забезпечення на території області реалізації державної політики в галузях транспорту, зв’язку, дорожнього господарства;
 • Аналіз стану і тенденцій розвитку галузей транспорту, зв’язку, дорожнього господарства і внесення голові облдержадміністрації, Мінінфраструктури України пропозицій щодо визначення пріоритетних напрямів їх подальшого розвитку, виконання робіт і надання послуг, підвищення їх якості та конкурентоспроможності;
 • Узагальнення та внесення пропозицій щодо формування державного або регіонального замовлення на виробництво продукції та надання послуг у галузях транспорту, зв’язку, дорожнього господарства;
 • Розроблення проєктів річних, середньострокових, довгострокових програм в галузях транспорту, зв’язку, дорожнього господарства.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі