У Львівській області вдвічі зменшилася кількість одержувачів субсидій

Порівняно з періодом 2017-2018 років кількість одержувачів субсидій зменшилася майже вдвічі.

У 2019 році на Львівщині субсидію отримуватимуть близько 200 тисяч сімей.

Про це сьогодні, 9 січня, повідомила Наталія Кузяк, директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, під час брифінгу щодо стану призначення субсидій.

За її словами, порівняно з періодом 2017-2018 років кількість одержувачів субсидій зменшилася майже вдвічі.

«Якщо минулоріч в опалювальний сезон субсидію підтримували близько 460 тисяч, то сьогодні таких домогосподарств є майже 200 тисяч», – зазначила Наталія Кузяк.

Вона пояснила, що зменшення субсидіантів дало змогу допомогти тим родинам, які справді її потребують. «В першу чергу це пов’язано з тим, що по внесенню протягом 2018 року змін Постановою Кабінету Міністрів України, яка визначає порядок призначення і нарахування субсидій, така соціальна підтримка з боку держави стала більш соціально адресною. Вона дозволила отримати субсидії саме тим домогосподарствам і сім’ям, які реально потребують підтримки з боку держави», – зазначила директор департаменту соцзахисту.

Між тим вона наголосила, що завдяки зверненням, які надходили від мешканців, та ініціативам, які були від обласної адміністрації, є певні зрушення, які сприяють тому, що більша кількість людей зможе отримати такі субсидії.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі