У львівському електротранспорті відкоригували тариф на туристичні електронні квитки

 Йдеться про півторагодинний, денний та триденний електронні квитки.

 Йдеться про півторагодинний, денний та триденний електронні квитки.

Сьогодні, 24 січня, на пленарному засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було підтримане рішення про відкоригування вартості туристичних електронних квитків на проїзд в електротранспорті.

Відповідно відтепер вартість півторагодинного електронного абонемента з можливістю пересадки коштуватиме 8 грн. Вартість денного електронного абонемента «трамвай-тролейбус» для проїзду в електротранспорті становитиме 20 грн. А от вартість триденного електронного абонемента «трамвай-тролейбус» для проїзду в електротранспорті м. Львова становитиме 50 грн. Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР зазначив, що ці квитки можна придбати лише через електронні сервіси, і в основному ними користуються туристи.

Нагадаємо, що у львівському електротранспорті нещодавно підвищили вартість разових квитків. Якщо квиток придбаний у кіоску чи через електронні додатки (через QR-коди приват 24, SMS квитки, Bluetooth квитки, термінали самообслуговування IBOX та EasyPay) коштуватиме 6 грн, а квиток придбаний у водія коштуватиме 7 грн. Відповідно, ціна для студентів буде знову вдвічі дешевшою.

Залишається незмінним право й на безкоштовний проїзд для усіх пільгових категорій, відповідно до чинного законодавства України, а також пенсіонерів за віком, учнів шкіл та осіб з інвалідністю 3-ої групи.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі