У Львівському палаці мистецтв виявили зловживань на 1,9 млн грн.

У Львівському палаці мистецтв виявили зловживань на 1,9 млн грн та втрат на 820,2 тис грн

У Львівському палаці мистецтв виявили зловживань на 1,9 млн грн та втрат на 820,2 тис грн.

Аудитори Західного офісу Держаудит служби під час фінансового аудиту діяльності Культурно-мистецького центру «Львівський Палац мистецтв» виявили зловживань на 1,9 млн грн та втрат на 820,2 тис грн.

Про це повідомила прес служба Західного офісу Держаудитслужби.

Внаслідок неефективних дій попереднього керівництва закладу непродуктивно  витрачено 1350,0 тис. грн. За ці кошти у 2015 -2016 рр. придбано матеріали та обладнання для влаштування в будинку котельні на твердому паливі, однак досі котельню не введено в дію та потреби у такій котельні вже немає.

Львівський палац мистецтв уклав низку угод про надання в оренду вільних площ закладу для проведення культурно-мистецьких заходів вартістю, меншою від розміру фактично здійснених витрат на їх проведення. Як наслідок, втрачено можливість додатково отримати доходи на загальну суму 597,1 тис. грн. При цьому, отримуючи орендну плату, заклад не перераховував до обласного бюджету обов’язкову частку орендної плати, що призвело до недоотримання доходів обласним бюджетом на загальну суму 501,1 тис. грн.

Також установлено порушення при нарахуванні і виплаті працівникам закладу заробітної плати: у 2014 році завищено асигнування на оплату праці на суму 123,0 тис.грн та упродовж досліджуваного періоду зайво витрачено 145,9 тис. гривень.

За результатами державного фінансового аудиту діяльності керівництву палацу мистецтв надано 12 пропозицій (рекомендацій), які сприятимуть раціональному та ефективному управлінню закладом і покращанню фінансової дисципліни.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі