У Львівську клінічну лікарню швидкої допомоги закуплять медичне обладнання

Закуплять предмети для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини.

Комунальній міській клінічній лікарні швидкої допомоги, розташованої по вул.Мечнікова,9 у Львові забезпечать необхідним обладнанням для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини.

Відповідний тендер розміщено на сайті публічних закупівель Prozorro.

13 серпня 2019 року відбудеться аукціон із визначення переможця торгів щодо закупівлі відповідного медичного обладнання для забезпечення Комунальної міської клінічної лікарні Швидкої допомоги у Львові. Замовником виступає Управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, а очікованою вартістю визначили 3 млн 850 тис. грн.

У тендерній документації вказані всі специфікації закупівлі. Зкупити планують ренгенівський апарат, до призначень якого належить проведення рентгенографії пацієнтів  операційних залах, реанімаційних палатах чи палатах інтерсивної терапії. Апарат має працювати як від електромережі, так і від вбудованих акумуляторів із потужністю не менше 20 кВт. Це один із найсучасніших пересуваних мобільних рентгенівських апаратів, що включає в собі наявність сенсорного монітора, зберігання попередніх зображень та їх друк, роботу зі списками пацієнтів, а також функцію пошуку у робочих списках відповідних досліджень тощо.

Варто зазначити, що таке обладнання закуплять до 25 грудня 2019 року за сприянням міського бюджету Львова.

Додамо також, що сьогодні зранку було обрано двох учасників торгів. Це ТОВ “РАДУНІТ” та Мале приватне торгово-виробниче підприємство “ОНІКО”. Компанії поки очікують рішення.

За даними YouControl ТОВ “РАДУНІТ” займається оптовою торгівлею фармацептичних товарів, а також ремонтом і технічним обслуговуванням електронного та оптичного устаткування. Керівником компанії є Волков Борис Валерійович, що також займається розробкою косметичної та парфумовної продукції у ТОВ “ЕКОМЕДЕКС”.

Стосовно Малого приватного торгово-виробничого підприємства “ОНІКО”, то воно базується на оптовій торгівлі фармацевтичних товарів, а також виробництвом радіологічного, електромедичного й електротерапевтичного устатковання для медичного призначення. Власником компанії є київський підприємець Колесников Анатолій Григорович.

Нагадаємо, на сайті публічних закупівель Prozorro. також опубліковано тендер: за адресою клінічної міської лікарні швидкої допомоги (вул. Ів.Мечнікова,9)  13 липня 2019 року відбудеться також аукціон щодо предмету закупівлі “Медичних меблів” (лікарняних ліжок та операційних столів), що має здійснитись до 25 грудня 2019 року включно.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі