У Львові цього року відремонтують 7 залізничних переїздів

У 2018 році асфальтне покриття вже відремонтували на 4 залізничних переїздах.

Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» у 2019 році відремонтує 7 залізничних переїздів, що знаходяться у межах Львова.

Відповідну інформацію надали журналісту ІА “Вежа” у прес-центрі Львівської залізниці.

У повідомленні йшлося, що сьогодні на балансі підрозділів служби колії знаходиться 46 залізничних переїздів, в тому числі 10 з них у смт. Брюховичі.

У 2019 році заплановано ремонт залізничного переїду на вулиці Курмановича та ремонт асфальтного покриття на 7 залізничних переїздах у межах Львова. Зокрема, ремонтуватимуть переїзди на Луганській, Зеленій, Пластовій, Повітряній та Левандівській вулицях.

У прес-служба також додали, що у 2018 році асфальтне покриття вже відремонтували на 4 залізничних переїздах.

Нагадаємо, що регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» шукає підрядника для поточного ремонту залізничних переїздів на вулицях Зеленій, Левандівській та Повітряній.

На переїзді на вулиці Зеленій виявлено суцільну ямковість, усунути яку частковим ремонтом неможливо. Для відновлення дорожнього одягу необхідно покласти нове асфальтобетонне покриття з гарячих сумішей. Очікувана вартість тендеру становить 278 тис 336 грн. Кінцевий термін подання пропозицій – 24 квітня.

На Повітряній планують, крім поточного ремонту, нанести горизонтальну дорожню розмітку. Очікувана вартість складає 103 тис 333 гривень. На Левандівській відремонтують два переїзди. На них планують витратити майже 340 тисяч гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі