У Львові для будівництва спорткомплексу створили окреме комунальне підприємство

Новостворене підприємство фінансуватиметься з бюджету міста.

Сьогодні, 11 жовтня, на сесії Львівської міськради депутати підтримати рішення про створення ЛКП «Палац ігрових видів спорту».

Це рішення пітримало 47 депутатів.

«Це комунальне підприємство, яке буде професійно та фахово будувати спортивний комплекс і обслуговувати його. Ми повинні вже сьогодні сформувати якісну команду, провести усі тендерні процедури», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Новостворене підприємство фінансуватиметься з бюджету міста за рахунок коштів, передбачених на фізичну культуру і спорт, а контроль за виконанням ухвали депутати поклали на заступника міського голови з гуманітарних питань Геннадія Васьківа.

Спортивний комплекс передбачено для використання п’ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту: регбі, гандбол, баскетбол, волейбол, водне поло.

Нагадаємо, що 18 квітня цього року міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження «Про утворення робочої групи для будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові)». Очолила робочу групу директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі