У Львові на вул. Коперника створять Центр денного дозвілля для людей похилого віку

Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про передачу приміщень на вул. Коперника, 16 на баланс Львівського міського територіального центру.

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про передачу приміщень на вул. Коперника, 16 на баланс Львівського міського територіального центру.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Там, зокрема, створять Центр денного дозвілля для людей похилого віку. Він стане уже 10 таким Центром у Львові, в яких дідусі та бабусі поважного віку активно та цікаво проводять свій час разом з однолітками.

Як розповів Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради, зараз приступатимуть до проектних робіт, оскільки приміщення потребують ремонту. Площа приміщень — 87 кв. м.

«Хочемо зробити дуже якісний Центр в центральній частині міста, щоби наші громадяни похилого віку мали місце для зустрічі, спілкування, різних ігор і проведення різних заходів. Приміщення дуже нам підходить, оскільки воно не виходить на вулицю, а у двір, і має досить гарний зал, в якому, звісно, потрібно робити ремонтні роботи і реконструкцію. Нам це приміщення передають, тому ми одразу приступаємо до проектних робіт. Сподіваюся, що ми якнайшвидше цього року відкриємо цей Центр, і він буде зразком для інших міст, як потрібно працювати з нашими поважними громадянами», — зазначив Ігор Кобрин.

Зі слів посадовця, у таких Центрах намагаються врахувати усі побажання, вподобання, зацікавлення та пропозиції підопічних. Тому формують групи за інтересами: адже є люди, які хочуть побувати на прогулянці, подихати свіжим повітрям, для когось найкраще дозвілля — екскурсії історичними місцями, музеями чи церквами й монастирями, але є й такі, для кого найкращий відпочинок — активні заняття, різноманітні конкурси, спортивні заходи.

«За кожним Центром закріплена людина, яка організовує і завчасно планує цикл заходів, які будуть проводити. Це можуть бути тематичні лекції, дозвілля, ігри, перегляди фільмів, зустрічі з відомими людьми, різні майстер-класи, виготовлення різних речей», — додав Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

«Це рішення — дуже важливе. Ми нещодавно відкрили центр для молодих людей, а тут ми маємо унікальну можливість створити центр для сеньйорів», — зауважив мер Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, сьогодні у Львові функціонує 9 центрів денного дозвілля, з них 6 — при храмах міста. Зокрема: при Храмі Христового Воскресіння (вул. Городоцька, 319а); при Храмі св. Климента Папи (вул. Чупринки, 70); при Храмі Всіх Святих Українського Народу (вул. Петлюри, 32); при Храмі Різдва Пресвятої Богородиці (просп. Червоної Калини, 70); при Храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175); при храмі Пресвятої Богородиці Володарки України (вул. Новознесенська, 34). А також — при відділенні соціальної адаптації (вул. Кирилівська, 3а); при Галицькому відділенні соціальної допомоги вдома (вул. Франка, 41); при Центральній міській дитячій бібліотеці (вул. Окуневського, 3).

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі