У Львові облаштували громадський простір з майданчиком для вигулу собак

Вартість робіт склала 4,5 мільйони гривень.
Джерело: ЛМР

На вулиці Миколайчука, 18 облаштовано громадський простір за  4,5 мільйони гривень.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 14 листопада, у Шевченківському районі завершили роботи над блаштуванням громадського простору на вул. Миколайчука, 18.

“Загальна площа території, де було проведено ремонтні роботи становить 3900 м². Зокрема, було замінено 2700 м² тротуарного покриття. Окремо облаштований майданчик для вигулу собак площею приблизно 450 м². Також облаштовано великий дитячий майданчик площею більше 600 м2 з прорезиновим покриттям”, – передають слова Надії Банах, голови Шевченківської районної адміністрації.

«Окремо проведено роботи з озеленення — висаджено нові дерева, кущі, декоративну траву, зроблені газони», – розповіла вона.

Окрім цього, комунальники зробили майданчик для дозвілля з облаштованими шаховими столами – приблизно 130 м².

В повідомленні прес-служби зазначають, що на виконання робіт з міського бюджету було виділено 4,5 млн. грн. Роботи виконувала підрядна організація ТзОВ “Ергобуд” на замовлення Шевченківської районної адміністрації.

Варто вказати, що згідно даних Youcontrol компанія займається будівництвом житливих та нежитлових будівель. Наразі місцеросташукання підприємства знаходиться в житловому будинку.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі