У Львові очікують поставку нових тролейбусів

Оголошено про тендер на поставку Львову 50 нових 12-метрових тролейбусів.

Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив про початок торгів для визначення компанії, яка поставить Львову 50 нових 12-метрових тролейбусів.

Відповідне оголошення розмістили на сайті ЛМР за дорученням Управління інвестицій та проектів.

Тендер на поставку тролейбусів оголосив Європейський банк реконструкції та розвитку, а закупівля відбуватиметься за їхньою Програмою оновлення рухомого складу електротранспорту.

Згідно з тендерною документацією, компанія, яка переможе в торгах, повинна в межах 44 тижнів після отримання авансового платежу поставити місту 50 нових 12-метрових низькопідлогових тролейбусів, включаючи комплект запасних частин та витратних матеріалів, комплект обладнання та інструментів для технічного обслуговування та ремонту тощо.

Варто зазначити, кошти на придбання тролейбусів місто отримало в кредит від ЄБРР. Мова йде про 17 мільйонів євро, з яких 15 млн – кредит, 2 млн – грант.

Як повідомив, Андрій Білий, Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР , підготовча процедура для оголошення тендеру тривала більше року, зокрема були тривалі перемовини щодо технічної специфікації тролейбусів. Консультанти від Європейського банку реконструкції та розвитку ретельно перевіряли усі пункти умов тендеру, щоб не було жодних позицій, які б зменшували конкурентність учасників.

На сайті Львівської міської ради зазначають, що на відміну від інших торгів, які проводяться на сайті «Прозорро», у цьому тендері немає очікуваної вартості поставки тролейбусів, тож будь-який постачальник, який зголошується на участь у тендері, пропонує свою вартість.

«У вимогах також є певний графік поставки тролейбусів. Однак учасники також можуть надати інший графік постачання. Відповідно, коли ми побачимо специфікацію, терміни постачання, ціну від кожного учасника — будемо визначатися з найоптимальнішим варіантом», – зазначено в повідомленні.

Розкриття тендерних пропозицій відбудеться 5 листопада в Києві, а підписання угоди з переможцем очікують на початку грудня.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі