У Львові оновлять нічну мережу громадського транспорту

Оновлену нічну мережу громадського транспорту у Львові запустять у червні.

Минулого тижня в заступника міського голови Львова Андрія Москаленко відбулась коротка і конструктивна зустріч щодо нічного сполучення громадським транспортом центральної частини міста і Міжнародного аеропорту “Львів”.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook Святослав Товстига, засновник ГО “За якісний транспорт”.

“Також два роки тому мав розмову із міським головою Винників щодо запуску декількох рейсів нічного автобусного маршруту у Винники, бо відсутність після 22:00 регулярного громадського транспорту до громади, яка налічує більше 25 тисяч населення, не є нормальним.
Тому приємно, що зараз є підтримка по цьому питанню в заступника міського голови Львова і міського голови Винників”, – йдеться у повідомленні.

Станом на сьогодні Святослав Товстига:
– склав карту прибуття і відльоту літаків в аеропорті Львів згідно з літньою навігацією, окрім цього проаналізував новий графік прибуття і відправлення поїздів по станції Львів.
– також проаналізував останні рейси денних автобусів, і вони мають великі розриви із першими рейсами нічних. “Наприклад, останній рейс з центру маршруту 6а йде о 22:00, а після цього йде о 23:40 нічний автобус. Розрив є дуже некомфортний для пасажирів, про що неодноразово я казав і депутати Валерій Веремчук, Ігор Зінкевич.

Тому розумію, що без комплексного рішення зі зміною алгоритму роботи нічних автобусів пасажири і надалі не будуть ними користуватись, бо вони є незручними для них.

Станом на зараз розумію, що потрібно:
– потрібно міняти графіки;
– впроваджувати одну безкоштовну пересадку між нічними автобусними маршрутам;
– запровадити пересадкового хабу між нічними на пл. Різні;
– запровадити один нічний рейс в Брюховичі.
– продовжити нічний автобусний маршруту 2Н від «Метро» на вул. Городоцькій до с. Рудно (одним-двома рейсами), про актуальність нічного сполучення неодноразово наголошував депутат Мирослав Данилків
– створити новий маршрут через Підзамче, Кривчиці і до Винників ( один рейс в районі 24 години)
– створити новий автобусний маршрут до аеропорту Львів ( з 22 години до 7 ранку, кожні 60 хв.)
– коригування маршрутів, а саме при запровадженні безкоштовної пересадки закоротити маршрути № 5Н, 4Н, 3Н на пл. Різні”, – пише Святослав Товстига.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі