У Львові поменшає реклами

З початку року з експлуації виводитимуть рекламні конструкції та малі архітектурні споруди (вивіски).

З початку року з експлуації виводитимуть рекламні конструкції та малі архітектурні споруди (вивіски).

Відповідний тендер комунальне підприємство “Адміністративно-технічне управління” оприлюднило на сайті публічних закупівель Prozorro.

Вартістю робіт визначили 2 млн 327 тис гривень.

Так, у Львові демонтують рекламні вивіски та об’єкти до кінця 2020 року. Власне, демонтовані об’єкти зберігатиме ЛКП “Адміністративно-технічне управління” на своїх складах, до них належать сітілайти, білборди та фріборди (обертальні носії з потрійним повідомленням) тощо.

Зауважимо, аукціон із визначення переможця торгів відбудеться 3 січня 2020 року, а підрядники можуть подавати пропозиції до 2 січня включно.

Раніше оголошували аналогіний тендер. У березні 2019 року переможцем аукціону стало ТОВ “МАГНАТ-ЛТД”. Згідно з даними аналітичної платформи YouControl, основним видом діяльності компанії є Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Окрім цього,  ТОВ “МАГНАТ-ЛТД” опікується лісозаготівлею та наданням допоміжних послуг у лісовому господарстві.

Нагадаємо також, саморекрама Львівській міськраді обходиться в понад 40 тис гривень. Згідно з інформацією розміщеною на порталі публічних закупівель Prozorro, Департамент “Адміністрація міського голови” ЛМР витрачає вже другий рік поспіль на рекламу Львівської міської ради та Гарячої лінії міста 48 тисяч 960 гривень.

 

 

 

Читайте нас у Telegram.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини