У Львові приміщення центру реабілітації “Джерело” відремонтують за 2,7 мільйона гривень

Аукціон щодо тендеру запланований на 13 травня. 

Комунальна реабілітаційна установа змішаного типу “Львівський міський центр реабілітації “Джерело” шукає підрядника для проведення робіт з ремонту власних приміщень.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

Приміщення за адресою вул. В.Великого, 40, що належить реабілітаційній установі змішаного типу “Львівський міський центр реабілітації “Джерело”, відремонтують за 2 мільйона 700 тисяч гривень.

Згідно з технічним завданням, під час ремонтних робіт підрядник замінить у приміщеннях вікна та двері, проведе зовнішнє оздоблення фасадів та демонтує стару електропроводку, після чого здійснить монтаж нової. Окрім цього, в рамках тендеру у приміщеннях також підведуть холодну та гарячу воду, а також встановлять необхідну сантехніку.

Варто також додати, що підрядник має встановити пожежну сигналізацію та облаштувати кімнати необхіними меблями та інвентарем. Зокрема, мають поставити шафи, стелажі, антресолі, крісла, дивани та навіть гамаки.

Ремонтні роботи планують проводити з травня цього року до кінця 2020 року. Аукціон щодо тендеру запланований на 13 травня.

Нагадаємо, що раніше «Джерело», ремонтувало приміщення на вулиці Б.Хмельницького, 195  за 1 мільйон 48 тисяч гривень. У тендерній документації зазначено, що підрядник має провести внутрішні та зовнішні будівельні роботи. Також зазначено, що плануються монтажні роботи необхідного обладнання, а також проведення нових трубопроводів. У торгах переміг приватний підприємець Західбуд-Плюс. Згідно з даними YouControl цей підприємець зареєстрований понад 11 років та займається будівництвом житлових та нежитлових будівель. Податкового борку ПП Західбуд-Плюс немає.

Довідка

«Джерело» — навчально-реабілітаційний центр державно-громадського підпорядкування, який надає реабілітаційні, освітні, психологічні та інші сімейно-центровані послуги дітям та молоді з особливими потребами. Центр працює в «спальному» районі м. Львова Сихові за адресою просп. Червоної Калини 86а. Установа поєднує в своєму складі дві форми – громадську у статусі благодійної установи (БУ НРЦ «Джерело») та комунальну у статусі Львівського міського центру реабілітації (ЛМЦР «Джерело»).

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі