У Львові припиняє курсувати громадський транспорт

Відтепер громадський транспорт переходить в режим спецперевезень. 

Відтепер громадський транспорт переходить в режим спецперевезень.

Про це було повідомлено на брифінгу щодо рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС.

“Від сьогодні весь громадський транспорт переходить в режим спецперевезень. Це означає, що в транспорті будуть перевозитись лише певна категорія людей”, – повідомила Ірина Маруняк, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Зокрема, перевозити в громадському транспорті будуть людей, які забезпечують життєдіяльність міста. Зокрема, це працівники медичних установ, продуктових магазинів, банківських установ, прокуратури, суду тощо.

Що важливо, водії та пасажири мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту (маски та респіратори), а кількість людей дорівнюватиме кількості сидячих місць.

“Ми зобов’язали керівників підприємств, установ та організацій, представники яких можуть їздити громадським транспортом видати посвідчення або довідки, які засвідчують, що вони працюють на даних підприємствах. Довідки мають бути підписанні керівником та засвідчена мокрою печаткою”, – додала Ірина Маруняк.

Поліція буде перевіряти право пасажира їхати в громадському транспорту, а в разі порушення проводитимуть стягнення, які сягають від 17 до 34 тисяч гривень.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабінету Міністрів від 2 квітня 2020 року забороняється пасажирське перевезення до 24 квітня, окрім перевезень легковими автомобілями, а також перевезень громадським транспортом підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення. А також сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі