У Львові приватні садки і школи отримають кошти з бюджету міста

Одинадцять навчальних закладів міста отримають фінансову підтримку у розмірі 1 млн 200 тис. грн

Сьогодні, 3 серпня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято рішення щодо затвердження переліку закладів освіти приватної форми власності, яким надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів з місцевого бюджету

«У цьому році було продовжено реалізацію програми підтримки приватних навчальних закладів, яка розпочалася ще у 2017 році. Відповідно до цієї програми, приватні навчальні заклади  – це є школи і садочки, подавали певну документацію для того, щоб отримати фінансову підтримку для роботи своїх навчальних закладів», – зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

Одинадцять навчальних закладів міста Львова, приватної форми власності, отримають фінансову підтримку від міста у розмірі 1 млн 200 тис. гривень.

Нагадаємо, що у 2017 році, на пленарному засіданні Львівської міської ради було затверджено програму надання фінансової підтримки дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам міста Львова приватної форми власності. Розмір фінансової підтримки для навчального закладу залежить від кількості учнів-вихованців, які у ньому навчаються.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі