У Львові пройшов Lviv Fashion Week – головна подія fashion-індустрії

Масштабна fashion-подія Західної України відбулась цього року з 20 по 24 березня.

У Львові вже традиційно відбувся Lviv Fashion Week. Цього сезону захід пройшов на новій локації.

Масштабніша fashion-подія Західної України проходила з 20 по 24 березня. У новому  сезоні Lviv Fashion Week змінює локацію, цього разу основним  майданчиком для події стала “Арена Львів”. Тому покази дизайнерів шоу-руми та відпочинкова зона розмістили на 3 поверсі стадіону.

«Змінити локацію нам довелося через те, що збільшилися рейси в аеропорту, і ми не могли проводити  цьогорічний захід там», – розповів Петро Нестеренко, організатор Lviv Fashion Week. Він також зауважив, що добиратись до стадіону набагато важче, та відвідувачам подобається нове розміщення.

Офіційне відкриття 23 сезону Lviv Fashion Week пройшло у рамках партнерства з “Французькою весною” – щорічним культурним заходом, творцями якого є Французький Альянс у Львові та Генеральне Консульство Франції в Україні.

Цікавим акцентом показів є колекція дизайнерки бренду Isagus Tausch, що представляє актуальний світовий тренд – “sustainable fashion”, тобто усвідомлений підхід до моди, що передбачає етичне та екологічне споживання, захист тварин, контроль над виробництвом тканин.

В основній програмі Lviv Fashion Week домінують українські дизайнери з колекціями осінь/зима 2019. Та окрім цього на заході були представлені італійські та польські дизайнери з новими колекціями.

«Ми намагалися підібрати різнопланових дизайнерів, аби було цікаво усім відвідувачам. Також гарним доповненням цього року  стали освітні лекції на різні теми з модної індустрії.», зазначив Петро Нестеренко.

Вже традиційно Lviv Fashion Week відбувається за пітримки девелоперської компанії «Lev Development».

«Ми підтримуємо Lviv Fashion Week, адже розуміємо, що в сучасному світі мистцтво та культура це те що капітолізує місто, капітолізує державу. Сучасний світ спрямований на якісь творчі пошуки, люди почали концентруватися на творчості та красі. І це наша філософія, наша ідея як девелоперів, створення красивого простору. Мистецтво, краса, мода – це все, чим живе зараз сучасне суспільство.  На заході дайнери презентують Львів, нашу державу та культуру, транслюючи її  на весь світ. І ми повинні її підтримувати та рекламувати», – розповів в коментарі журналісту IA «Вежа» Олександр Островський, засновник компанії «Lev Development».

Закриття Lviv Fashion Week відбулося цієї неділі, 24 березня.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі