У Львові проведуть екологічні заходи щодо раціонального поводження з відходами

Фінансування пропонують забезпечити за рахунок внесків з бюджету міста до статутного капіталу ЛКП «Зелене місто».

Затверджено Програму проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо мінімізації та раціонального поводження з відходами, розвитку екологічної просвіти та культури серед населення Львова на 2019 рік.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 25 квітня, під час пленарного засідання Львівської міської ради.

Як зазначив Вадим Ноздря, позаштатний радник міського голови, директор ЛКП “Зелене місто”, створять відповідну робочу групу з метою реалізації цієї програми, до складу якої залучать фахівців підприємства «Зелене місто» та представників громадського сектору.

«Програма розроблена на 2019 рік, вона потребуватиме фінансування, яке ми пропонуємо забезпечити коштом внесків з бюджету міста до статутного капіталу ЛКП “Зелене місто”», – доповів Вадим Ноздря.

Зокрема програмою просвітництва передбачена серія дискусійних зустрічей, яку будуть організовувати з учасниками бізнесу, громадських організацій, представниками Львівської міської ради. Окрім того, проведуть певну роботу з дітьми, а також екологічний фестиваль у червні.

Директор ЛКП “Зелене місто” також зазначив, що фінансування потребує видавництво методичних матеріалів, зокрема екодовідника, який буде враховувати особливості типів вторинної сировини, сортування та здачі у пункти приймання.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі