У Львові реалізують на практиці концепцію «двір без машин»

Передбачено будівництво дворівневого підземного паркінгу на 100 паркомісць.

На вулиці Пасічній розпочалось будівництво нового житлового комплексу HYGGE 148, в котрому у повній мірі девелопер планує реалізувати концепцію «двір без машин». Зокрема тут передбачено будівництво дворівневого підземного паркінгу на 100 паркомісць.

ЖК HYGGE 148 – це унікальна концепція, в якій втілений стиль життя північних країн Європи комфорт, прорахований до найменшої дрібниці, скандинавські цінності та досконалість, яка реалізована в кожному квадратному метрі.

Комплекс створений для тих, хто втомився від міської метушні, будинків-мурашників і мріє жити в спокої та затишку. Проект розрахований на 6-7 поверхів, а загальну атмосферу доповнюватиме розвинута інфраструктура житлового комплексу.

На цокольному рівні – двохрівневий підземний паркінг, а на першому – громадські та комерційні приміщення. З другого поверху починається житловий рівень. «Мені здається, ми перші, хто в мікрорайоні Пасічна робить дворівневий підземний паркінг. Проектом передбачено сто паркомісць на сто квартир, що випереджає норми ДБН в півтори рази. Звичайно, це потребує значних капіталовкладень в будівництво, та ми готові на практиці реалізувати для майбутніх мешканців концепцію «двір без машин», – розповів Олександр Островський, співзасновник девелоперської компанії Lev Development.

Окрім того, на території житлового комплексу спеціально облаштують зону для барбекю з майданчиком для приготування різноманітних страв на відкритому грилі. Також забудовники передбачили встановлення вуличних тренажерів для дорослих та дитячого майданчика для малечі.

«Коли я дивлюсь на цей проект, то мрію про те, аби Україна саме так виглядала в майбутньому. Не лише зовнішньо, але і внутрішньо. Житловий комплекс Хюге 148 увібрав в себе скандинавську філософію життя. Він даруватиме майбутнім мешканцям відчуття сім’ї, відчуття затишку та комфорту. Це знаковий проект для Львова», – зазначив Василь Левицький, співзасновник компанії Lev Development.

Варто зазначити, 3 квітня відбулось освячення та закладення наріжного каменю ЖК HYGGE 148. Наразі на будівельному майданчику проведені усі підготовчі земляні роботи та триває закладення фундаменту.

Введення в експлуатацію житлового комплексу заплановано на IV квартал 2020 року. Майбутнім власникам пропонують придбати одно-, дво- та трикімнатні квартири площею від 36 до 150 м2.  Сучасний житловий комплекс розташований по вул.Пасічній, 148.

Довідка:

Проект HYGGE 148 належить перу Майстерні Бєляєвих, яка працює вже понад 12 років і реалізувала проекти у Львові, Києві, Рівному, Черкасах, Астані (Казахстан) та багатьох інших містах. Проекти Майстерні Бєляєвих постійно завойовують призові місця на архітектурних конкурсах, зокрема IPA (International Property Awards) у номінації кращий житловий комплекс в Україні та UUA (Ukrainian Urban Awards) – 4 призових місця.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі