У Львові реконструюють Замарстинівський сквер

Сьогодні проект проходить експертизу, а самі ж роботи розпочнуться через два місяці.

Нещодавно ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробив проект реконструкції скверу Замарстинівський, який передбачає зону для батьків та дітей, тетраедр для навиків альпінізму та мультифітнес-центр.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як повідомив директор «Інституту просторового розвитку», Олег Шмід, станом на сьогодні проект проходить експертизу, а самі ж роботи вже розпочнуться через два місяці.

“Ми нещодавно разом із Шевченківською адміністрацією закінчили проект Замарстинівського скверу. Оскільки зараз триває ремонт вулиці Замарстинівської і зовсім скоро ми побачимо її в оновленому вигляді, було вирішено також облагороджувати прилеглі території вулиці. І тому було доручення зробити проект. Він зараз є в експертизі і думаю через два місяці вже розпочнуться роботи. Що ми намагалися зробити і яка проблема була в цьому сквері? Він був мертвий. Люди через нього лише проходили, не затримуючись. І треба було зробити якусь атракцію, щоб мешканці могли там вести якесь соціальне життя”, — розповів Олег Шмід, директор «Інститут просторового розвитку».

Олег Шмід також додав, що вони поділили сквер на дві частин, в центрі буде зона для батьків і дітей. Буде тетраедр для навиків альпінізму і буде мультифітнес-центр з брусами та перекладинами для молоді. Всі ці речі поєднані стежками. Також буде облагороджено велодоріжку, яка вже там є збудована.

У Замарстинівському сквері буде висаджено червоні клени, засіяно польові трави.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі