У Львові стартували гарячі літні знижки на квартири

Девелоперська компанія Lev Development  пропонує придбати житло із знижками до -10% на всі квартири.

Девелоперська компанія Lev Development  пропонує придбати житло із знижками до -10% на всі квартири.

Як зазначив Олександр Островський, співзасновник компанії  Lev Development, умови акції поширюються на усіх, хто придбає квартири з 10 липня до 10 серпня.

Компанія пропонує знижки на купівлю квартир у житлових комплексах HYGGE 148, OBRIY, OBRIY2 та OBRIY3, а також у клубному будинку GENEVA.

Варто зазначити, житлові комплекси OBRIY, OBRIY2 та OBRIY3 розташовані на вул. Малоголосківська. «Це один із найкомфортніших та перспективних районів у всьому Львові. Він розташований лише у трьох кілометрах від центру міста та при цьому розташований в екологічно чистій зоні – поруч паркова зона. Що також дуже важливо, майбутні мешканці мікрорайону зможуть скористатись усією необхідною для життя інфраструктурою поруч із житлом», – розповів Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development, під час урочистого закладення наріжного каменю.

ЖК HYGGE 148, розташований по вул. Пасічна. Це один із перших будинків в місті, в котрому у повній мірі реалізована концепція «двір без машин». У житловому комплексі передбачений дворівневий підземний паркінг, що повністю забезпечуватиме потребу мешканців у паркомісцях. «Коли я дивлюсь на цей проект, то мрію про те, аби Україна саме так виглядала в майбутньому. Не лише зовнішньо, але і внутрішньо. Житловий комплекс Хюґе 148 увібрав в себе скандинавську філософію життя. Він даруватиме майбутнім мешканцям відчуття сім’ї, відчуття затишку та комфорту. Це знаковий проект для Львова», – зазначив Василь Левицький, співзасновник компанії Lev Development.

У свою чергу клубний будинок GENEVA, це проект, що перебуває на завершальній стадії будівництва. «Будинок спроектовано за індивідуальним авторським проектом. Тут усього 52 квартири. Його особливість у клубному форматі, а це відсутність комерції, закрита територія, консьєрж сервіс, зручний паркінг», – зазначає Олександр Островський.

Деталі у відділах продажу Lev Development:
м. Львів
вул. Грушевського 11
вул. Пасічна (біля будівництва)
+38097 20 222 00

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі