У Львові стартував продаж нового житлового комплексу

Сучасний житловий комплекс Obriy3, що розташований по вул. Малоголосківській у Львові, 1 липня розпочав продажі.

Сучасний житловий комплекс Obriy3 від Lev development, що розташований по вул. Малоголосківській у Львові, 1 липня розпочав продажі.

В проекті житлового комплексу передбачено пішохідний променад, що створює безпечний та комфортний простір для життя, де пріоритет мають пішоходи, а не автомобілі. Стильний ландшафтний дизайн громадського простору, призначений для спілкування, дозвілля та розваг як дорослих так і дітей.

Житлові комплекси Obriy1, Obriy2 та Obriy3, разом із суміжними будівлями створюють єдиний архітектурний комплекс із спільним дизайном. У задумі архітектора комплекс повинен стати не лише місцем проживання, а бути зручним для дозвілля та відпочинку, забезпечувати усі потреби мешканців мікрорайону.

«Я намагаюсь витримати стиль, аби будинки утворили комплекс. До слова, навіть колегам, котрі проектую дві секції поруч із Obriy2, я надав свої креслення – запропонував їм підлаштуватись під наш стиль, аби було спільне архітектурне бачення, аби їх комплекс не створював дисонансу, натомість гармоніював та доповнював єдиний архітектурний стиль кварталу. Сподіваюсь нам вдасться створити стилістично та функціонально єдиний простір», – зазначив Євген Платонов, архітектор житлових комплексів OBRIY.

Комплекс складатиметься із 4-х секцій: перша секція заввишки десять поверхів, та три по 6 поверхів. На -1 поверсі розташовані комерційні приміщення. Також у житловому комплексі запроектовано дворівневий підземний паркінг.

Окрім того, відповідно до щойно прийнятих Державних будівельних норм, реалізована можливість із дворівневого підземного паркінгу піднятись ліфтом до себе на поверх.

Варто зазначити, житловий комплекс розташований у найближчому до центру міста спальному районі Під Голоском. Звідси, до Оперного театру  можна дістатись за 10 хвилин, а дійти до Брюховецького лісу вистачить 5 хвилин.

В  Obriy3 запроектовані одно-, дво- та трикімнатні квартири площею від 38 до 86 м2. Термін введення в експлуатацію 4 квартал 2021 року. Вартість квадратного метру нерухомості на старті продажів – від 14 900 гривень.

«Політика продажу нерухомості передбачає нижчу вартість квадратного метру на етапі початку будівництва, та її поступове зростання із наближення дати введення в експлуатацію. Відтак варто звернути увагу на можливість інвестувати свої кошти в купівлю нерухомості ще на початку будівництва нового житлового комплексу», – зазначив Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development.

Окрім того, девелоперська компанія пропонує можливість придбати житло на вигідних умовах розтермінування до 2 років.

Деталі у відділах продажу Lev Development:

?м. Львів, вул. Грушевського, 11
?м. Львів, вул. Пасічна (біля будівництва)
☎+38 (097) 202 22 00

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини