У Львові створили Муніципальну галерею мистецтв

Сьогодні, 9 жовтня, виконком ухвалив рішення щодо створення Муніципальної галереї мистецтв.

Сьогодні, 9 жовтня, виконком ухвалив рішення щодо створення Муніципальної галереї мистецтв.

На виконання ухвали міської ради від 19.09.2019 № 5484 “Про надання Міському палацу культури ім. Гната Хоткевича в оренду нежитлових приміщень на вул. В. Стефаника, 11“, з метою створення Муніципальної галереї мистецтв та облаштування сучасного мистецького простору виконавчий комітет вирішив створити Муніципальну галерею мистецтв як окремий підрозділ Міського палацу культури ім. Гната Хоткевича.

Також цим рішенням виконком поручив Управлінню культури департаменту розвитку затвердити у встановленому порядку склад робочої групи із залученням експертів та фахівців для напрацювання концепції Муніципальної галереї мистецтв Міського палацу культури ім. Гната Хоткевича.

Додамо, що для галереї також буде розроблено проектно-кошторисну документацію з проведення ремонтних робіт у нежитлових приміщеннях на вул. В. Стефаника 11.

Нагадаємо, виконком затвердив містобудівні умови та обмеження на реконструкцію ТзОВ “Компанія Ріел-Естейт Груп” будівлі магазину “Океан” на вул. Володимира Великого, 26-А з відновленням мозаїчного панно “Риби”.

Забудовник визнав свою провину та сплатив штраф у розмірі 90 тисяч гривень. Крім цього він також бере усі витрати з відновлення мозаїки на себе та зобов’язується передати на потреби міста 1000 м кв приміщень «під ключ», для облаштування там філії дитячої художньої школи імені Олекси Новаківського та мистецької галереї імені автора панно — Володимира Патика. Саме тому були відновленні містобудівні умови на продовження реконструкції будівлі.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі