У Львові створять амбулаторно-поліклінічне відділення за 20,4 мільйони гривень

Згідно з новими ДБН, амбулаторію облаштують пандусом та встановлять ліфт.

Комунальне некомерційне підприємство “3-я міська клінічна лікарня м. Львова” оголосило тендер на реконструкцію приміщень під створення амбулаторно-поліклінічного відділення на вул. Шевченка, 350 у м. Львові.

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

Замовник оцінив вартість робіт у 20,4 мільйони гривень.

Серед переліку робіт розбирання цегляних стiн, утеплення фундаментів, улаштування сходових площадок і маршів, мурування стін тощо. Також, згідно з технічним завданням підрядник має здійснити оздоблювальні роботи, роботи з проведенням трубопроводу, електромереж.

Також, згідно з новими ДБН, амбулаторію облаштують пандусом та встановлять ліфт.

Аукціон із визначення підрядника розпочнеться 12 лютого 2019 року. А завершити роботи планують до 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, цьогоріч на Львівщині збудують 43 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Будівництво сільських амбулаторій має охопити всю територію Львівської області.  Такі заклади мають на меті забезпечити проведення профілактичних заходів, надання населенню кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги.

«Є перелік затверджений наказом Мінрегіону, який ми подавали спільно з нашими територіями. Тобто, ми знаходили найбільш проблемні місця, які потребують будівництва нових амбулаторій. Це включно, і в новостворених ОТГ, і в районах, де вже є старі амбулаторії, але деякі з них сьогодні в непридатному стані, тому їх потрібно замінити на нові. Таким чином ми вибрали колегіально території, де будуватимуть нові амбулаторії», – розповів Андрій Васько, заступник директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Загалом, на будівництво амбулаторій буде витрачено 319 мільйонів 166 тисяч гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі