У Львові створять Центр здоров’я та медичної статистики

Депутати ЛМР ухвалили рішення про створення Комунального некомерційного підприємства "Центр здоров’я та медичної статистики м. Львова". 

Депутати ЛМР ухвалили рішення про створення Комунального некомерційного підприємства “Центр здоров’я та медичної статистики м. Львова”.

Про це стало відомо сьогодні, 5 березня, під час сесії Львівської міської ради.

Власне, майбутня установа функціонуватиме задля вирішення низки профілактичних, навчальних та організаційних заходів. Також, зазначається, що ЦЗМС займатиметься вирішенням стратегічних питань з приводу розвитку системи громадського здоров’я.

Голова управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб зазначив, що створення центру – це хороша перспектива.

“Для прийняття органами виконавчої влади якісного управлінського рішення, зокрема й в частині громадського здоров’я, необхідно володіти достовірною статистичною інформацією”. – сказав він.

Окрім цього,  начальник управління пояснив, що в Україні постійно зростають вимоги як до служби медичної статистики в цілому, так і до системи показників, якими вона оперує. Особливо це стає актуальним під час реформування галузі охорони здоров’я та входження України в сучасне інформаційне суспільство. Тому і створення Центру здоров’я та медичної статистики стане важливим кроком у розв’язання глобальних питань.

Як відомо, у закладі проводитимуть заходи з підвищення рівня поінформованості населення та органів місцевого самоврядування про стан здоров’я мешканців Львову, також проводитимуть інформаційну кампанії з приводу належного поводження зі здоров’ям тощо.

Сюди також належить розроблення навчальних програм  для медперсоналу та мешканців у випадку, якщо виникатимуть питання стосовно профілактики захворювань. У центрі діятимуть місцеві програми з розв’язання пріоритетних питань у сфері охорони здоров’я, проведення тренінгів з питань практичної епідеміології тощо.

В управлінні охорони здоров’я ЛМР зазначають, що центр проводитиме тренінги та лекції з приводу медичної грамотності мешканців.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Всі новиниСуспільство

Публікації по темі