У Львові створять інвестиційну пропозицію щодо будівництва канатної дороги до парку “Високий Замок“

У Львові створять робочу групу для підготовки інвестиційного проекту з будівництва підвісної оглядової канатної дороги до парку “Високий Замок“.

У Львові створять робочу групу для підготовки інвестиційного проекту з будівництва підвісної оглядової канатної дороги до парку “Високий Замок“.

Про це йдеться у Розпорядженні №35 від 29.01.2019 року.

«Відповідно до ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1378 “Про затвердження переліку об’єктів інвестування“, з метою комплексної підготовки інвестиційного проекту з будівництва підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку “Високий Замок“, враховуючи звернення громадської організації “Львівська обласна організація “Реабілітація осіб з інвалідністю“ від 18.12.2018 № 45-18», – зазначено у розпоряджені.

Очолювати робочу групу буде Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Варто зазначити, що робоча група має підготувати техніко-економічне обгрунтування інвестиційного проекту з будівництва підвісної оглядової канатної дороги  до 20 лютого цього року, а подати інвестиційний проект на затвердження міській раді до 1 березня цього року.

Нагадаємо, що ще в листопаді 2018 року Львівська міська рада ухвалила будівництво підвісної оглядової канатної дороги для покращення доступності до парку «Високий Замок» та забезпечення можливості відкритого доступу усіх груп відвідувачів до території об’єкта світової спадщини. Маршрут підвісної канатної дороги буде починатись від північних терас парку «На Валах» до горішніх видових терас і майданчиків Високого Замку. Передбачена також можливість прокладання траси канатної дороги на перспективу – від вул. Б. Хмельницького на Високий Замок.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі