У Львові управління та обслуговування будинків здійснюють 50 управляючих компаній

На сьогодні на території міста є 1268 об'єднаннь співвласників багатоквартирного будинку.

У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР повідомили, що зараз , на території міста вже діють 50 управляючих компаній.

Про це пише прес-служба ЛМР.

З 50 компаній: 40 — комунальні, 10 — приватні. Мешканці багатоповерхових будинків можуть скористатися послугами цих компаній для здійснення управління та обслуговування їхніми будинками з 1 січня 2019 року.

Також минулого тижня, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про врегулювання питання управління багатоквартирними будинками та їх обслуговування у м. Львові». Відповідно до прийнятої ухвали, до кінця цього року усі львівські багатоповерхівки спишуть з балансу ЛКП, тому мешканці повинні визначитися з подальшою формою управління та обслуговування будинку. Якщо до 1 січня 2019 року цього не вдасться зробити, то з 1 березня 2019 року управляючу компанію для будинку визначатимуть на конкурсній основі.

Нагадаємо, на сьогодні у Львові є три форми управління будинком. Найперше — це створити ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку). На сьогодні на території міста є 1268 ОСББ. Інша форма управління — це самообслуговування будинків. Третя — будинки переходять на управління до управляючих компаній — таких будинків у Львові вже є 45.

«Сьогодні на території міста вже діють 50 управляючих компаній: 40 — це комунальні, 10 — приватні. Власне наші ЛКП є також цими управляючими компаніями, бо у їхньому статуті передбачено, що вони можуть управляти будинком. Тому будинки можуть перейти в управління ЛКП, якщо воно задовольняє мешканців якістю послуг, які надає. Зі свого боку ми готові допомогти мешканцям визначитися. У нас є відділ супроводу ОСББ, у нас є дуже багато інформаційних матеріалів де розписано в якому форматі організувати управління у будинку. Такий роздатковий матеріал є в усіх ЦНАПах», — повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі